|
|
|
|
|

Rekreační středisko Ramzová

Přijeďte si užít pobyt na RS Ramzová !
Nabídku volných pokojů naleznete zde: 

Rekreační středisko Ramzová

Přímo v Ramzovském sedle, na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku, leží osada Ramzová (viz mapa). Ski areál Ramzová je největším letním a zimním rekreačním střediskem na Moravě, 782 – 1351 m n.m. Kompaktní areál tvoří 2 sedačkové lanovky (čtyřsedačková Ramzová – Čerňava a dvousedačková Čerňava – Šerák, které jsou v provozu celoročně), 3 vleky a 8 km sjezdových tratí. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány, možnost večerního lyžování. Lanovou dráhu využívají hojně i vyznavači lyžařské turistiky a turistiky vůbec, kdy je Šerák přímo ideálním výchozím bodem na hřebeny. Rekreační středisko VUT v Brně Ramzová se nachází na strategickém místě mezi Šerákem a Petříkovem. V bezprostřední blízkosti RS jsou dva vleky o délce 450 – 500 m (možnost večerního lyžování). V Petříkově se díky dostatečné nadmořské výšce lyžuje od poloviny prosince až do konce března. Petříkov můžeme považovat za velmi malebné a komorní centrum celoročního cestovního ruchu.


Adresa RS Ramzová:
Ostružná, Ramzová 345
788 25 Ostružná, Ramzová


Platba v hotovosti je možná jen v místě RS Ramzová. Ostatní platby provádějte vždy převodem (vkladem) na účet KaM: ČSOB, a.s. divize Poštovní spořitelna Brno, č.ú.: 110723998/0300.

V případě čerpání příspěvku na pobyt od svého zaměstnavatele, musí klient tuto skutečnost oznámit již při rezervaci ubytování, na pozdější požadavky nebude brán zřetel.


Tipy na výlety
desítky tipů - výlety, sport, lázně, zábava atd.

www.lyzovani.cz
Informace o Ramzové, Petříkově, mapy, délky tratí, ceny vleků.

www.holidayinfo.cz
Aktuální sněhové informace, mapy, sjezdové tratě, lanovky, vleky.

www.ostruzna.cz
Ostružná, mapy, vleky.

Volná kapacita

Termín odTermín do
30. 9. 2022

..další termíny !!

Máte-li vybraný pokoj na základě volné kapacity, vyplňte elektronický formulář, do kterého vepište číslo zvoleného pokoje: REZERVACE